Корзина
489 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
Букіторія
+380986722373
+380995006304
Станіслав
УкраинаДнепропетровская областьДнепрвул. Робоча, 23
Карта

Благодарим за обращение в наш магазин. Ваше сообщение будет обработано в близжашее рабочее время компании. Наш график работы: вторник - суббота с 9:00-18:00. Благодарим за ожидание.

З української старовини (б/у).

З української старовини (б/у)., фото 1
впередназад
З української старовини (б/у)., фото 2З української старовини (б/у)., фото 3З української старовини (б/у)., фото 4З української старовини (б/у)., фото 5З української старовини (б/у)., фото 6З української старовини (б/у)., фото 7З української старовини (б/у)., фото 8З української старовини (б/у)., фото 9З української старовини (б/у)., фото 10
  • В наличии

485 грн.

З української старовини (б/у).
485 грн.
В наличииЗ української старовини (б/у).
Купить
+380986722373
  • +380995006304
Купить
+380986722373
  • +380995006304
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Цей альбом Микола Самокиш задумав видати разом зі своїм другом харківським художником Сергієм Васильківським. Пояснювальний текст до альбома написав відомий український історик Дмитро Яворницький. Дослідник спадщини М.Самокиша В.Яценко в нарисі про життя і творчість художника так описував це видання: «На кожному листі альбома – чи то портрет історичної особи, чи образ козака або селянина, виконані С.Васильківським фарбами, і рисунок пером М.Самокиша, що має на меті глибше розкрити образ у відповідній дії. Окремі рисунки розповідають про героїчну боротьбу українського народу з турецькими яничарами, польською шляхтою. Художники оспівують Богдана Хмельницького. Поруч з портретом Хмельницького роботи С.Васильківського на рисунку М.Самокиша зображено похід запорожців – сильних, мужніх, відважних людей».
Бажаючі познайомитися з альбомом знайдуть серед ілюстрацій героїв творів Т.Г. Шевченка – гайдамаків, які розправляються з польською шляхтою, сторінку, присвячену видатному філософу Г.Сковороді. Багато рисунків розкривають образи простих людей, представників бідного козацтва і селянства.
Альбом створено на основі видання, що побачило світ у 1900 році в Петербурзі, у видавництві Маркса. Видатний український історик Д.І. Яворницький у популярній формі розповідає про історію України, про війну українського народу під проводом Б.Хмельницького, про державний устрій України, побут і звичаї українців.
Оповідь супроводжують малюнки.
Видання доповнює ілюстрований додаток, укладений з творів української тематики вітчизняних та зарубіжних художників.

Детальніше: http://bookitoria.com.ua/

Характеристики
Основные
Производитель  Мистецтво
Страна производительУкраина
ТематикаИстория
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаТвердый
Количество страниц316.0 (шт.)
Год издания1991
СостояниеБ/у
РазмерУвеличенный
Информация для заказа
  • Цена: 485 грн.