Корзина
465 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
ПроизводителиПоказать всеСвернуть
Контакты
Букіторія
+380986722373
+380995006304
Станіслав
УкраинаДнепропетровская областьДнепрвул. Робоча, 23
Карта

Шановні покупці та відвідувачі нашого магазину! Замовлення товарів у нашому магазині буде можливим з 3.01.19р. Оброблення всіх замовленнь, повідомлень та телефонних дзвінків буде здійснено 8.01.18р. З найкращими побажаннями у новому році!

Кониський Г. Історія русів (б/у).

Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 1
впередназад
Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 2Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 3Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 4Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 5Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 6Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 7Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 8Кониський Г. Історія русів (б/у)., фото 9
  • В наличии

149 грн

Кониський Г. Історія русів (б/у).
149 грн
В наличииКониський Г. Історія русів (б/у).
Купить
+380986722373
  • +380995006304
Купить
+380986722373
  • +380995006304
  • График работы
  • Адрес и контакты
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества

Переклад виконаний з видання: `Исторія русовъ или Малой Россіи. Сочинение Георгія Конискаго, Архіепископа Белорускаго. Москва. В Университетской Типографіи 1846.` Переклад І. Драча. Передмова В. Шевчука. Букіністичне видання (комісійне).

`Історія Русов или Малой России, сочинение Георгія Конискаго, Архиепископа Белорускаго. За майже двухсотлітній період свого існування ``Історія Русів`` була опублікована двічі: один раз малим тиражем російською мовою в 1846 в Москві, вдруге - 1956 року в Нью-Йорку.

Свого часу вона таємно поширювалася в списках, за неї платили несосвітенні гроші, всі, хто її прочитав, зазнали її чару, це твір історичний і політичний, суворо реалістичний і легендарний, романтичний, це – дзвін на сполох, заклик українцям до єднання, визволення, це – історично справедливий погляд на наше минуле.

У цьому творі української національно-політичної думки кінця XVIII — початку XIX століття, де подано яскраво, часто у художній формі, картину історичного розвитку України від найдавніших часів до 1769 року. Перша згадка про "Історію Русів" зустрічається в 1825 році. Цей твір добре знали кирило-мефодіївці, і насамперед, Тарас Шевченко. Вперше видана Осипом Бодянським в Москві у 1846 році в "Чтениях Общества Истории и Древностей Российских", а також окремим виданням.

Багато уваги звернуто на Козаччину, Хмельниччину, Гетьманщину. Історична концепція твору продовжує традиції козацьких літописів. По суті, це перша політична історія України. З огляду на цензуру, багато своїх власних думок автор ховає між рядками або приписує їх неіснуючим історичним особам минулого. "Історія Русів" — твір, що з'явився на рубежі сторіч і тривалий час поширювався в рукописному варіанті. За жанром ця робота, власне, не є науковою працею, фахівці називають її «політичним памфлетом». В основі історичної концепції твору лежать ідеї автономізму, республіканства, протесту проти національного поневолення. Намагаючись обґрунтувати право народу на свободу та державність, анонімний автор стверджував, що тільки Україна була прямою спадкоємицею Київської Русі; польсько-литовська доба — це час розвитку української автономії, коли Україна вступала у відносини з Литвою та Польщею «як вільний з вільним і рівний з рівним»; Визвольна війна під проводом Б. Хмельницького — це справедлива боротьба пригніченого народу за своє «буття, свободу, власність».

Детальніше: http://bookitoria.com.ua/

Характеристики
Основные
Производитель  Радянський письменник
Страна производительУкраина
ТематикаИстория
Язык изданияУкраинский
Вид переплетаТвердый
Тип поверхности бумагиМатовая
Количество страниц318.0 (шт.)
Год издания1991
СостояниеБ/у
Информация для заказа
  • Цена: 149 грн